Українські новини

До 90-річчя від народження Івана Світличного презентували альбом

У Львові в рамках 26-го Книжкового форуму відбулась презентація альбому "Свобода Івана Світличного, до 90-річчя від народження", виданого Харківською правозахисною групою

21 вересня минуло 90 років від дня народження Івана Світличного - поета, перекладача, літературного критика, духовного та інтелектуального лідера українського "шістдесятництва".

До цієї дати Видавницво Харківської правозахисної групи “Права людини” видало альбом "Свобода Івана Світличного, до 90-річчя від народження" на основі архівних матеріалів "Музею шістдесятництва у Києві".  Альбом містить велику кількість унікальних фото з архівів музею. Наклад його усього лиш 500 примірників, тож можна припускати, що невдовзі воно стане рідкісним.

А 21 вересня в цьому Музеї відбудеться виставка, присвячена Іванову Світличному та Аллі Горській. "Там також пройде презентація альбомів. А далі книжки підуть до читачів і нагадають їм про цих важливих для нашого сьогодення знакових людей”, - зазначив видавець, директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров.

Під час презентації у Львові своїми спогадами поділилися колишні дисиденти поет Ігор Калинець та Мирослав Маринович.

"Гельсінська ініціатива-ХХІ" має можливість представити альбом "Свобода Івана Світличного" на Тернопільщині. Чекаємо пропозицій.