Наша приймальня

Громадська приймальня УГСПЛ у Тернополі

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) впродовж восьми років підтримувала роботу мережі громадських приймалень у тринадцяти містах України: Києві, Херсоні, Харкові, Чернігові, Кіровограді, Львові, Миколаєві, Луганську, Донецьку, Конотопі, Сіверодонецьку, Севастополі та Тернополі.

Впродовж 2015 року до мережі УГСПЛ додалися приймальні у Рівному, Івано-Франківську, Хмельницькому, Житомирі, Одесі, Запоріжжі, Кривому Розі, Краматорську, Артемівську, Славянську та Дніпропетровську.

Їхню контактну інформацію можна знайти на веб-порталі УГСПЛ: http://helsinki.org.ua/index.php?r=1.3.2

Приймальні УГСПЛ діють на основі єдиних організаційних та етичних принципів. Вони безкоштовно надають первинну та у окремих випадках - вторинну правову консультативну допомогу, проводять виїзні прийоми, інформаційні та просвітницькі заходи, поширюють літературу правового та гуманістичного спрямування.

У даний час діяльність здійснюється в рамках проекту УГСПЛ "Посилення правових можливостей вразливих груп населення у захисті їхніх прав", який реалізовується за фінансової підтримки Шведської Агенції міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA).

У 2015 році регіональним координатором діяльності приймалень в Івано-Франківську, Львові, Рівному та Тернополі виступає львівський «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» (http://www.centre7.org.ua/).

ГО «Гельсінська ініціатива – ХХІ» та ЕГО «Зелений Світ» є регіональними партнерами тернопільської приймальні УГСПЛ. Незмінним залишається також наше партнерство з редакцією обласної газети «Свобода»

Звернутися до громадської приймальні у Тернополі можуть не лише мешканці обласного центру. Приймальня УГСПЛ гарантує, що сам факт звернення людини та персональна інформація про особу, яка звернулася по правову допомогу, за жодних обставин не будуть розголошені без згоди заявника – усі персональні дані заявників зберігаються у закритій електронній базі даних.

Приймальня УГСПЛ у Тернополі працює за адресою: вул. Живова, 11, оф. 903 (9-й поверх, працює ліфт, кабінет юриста - у приміщенні редакції газети «Свобода»).

Постійні години прийому - кожної середи та п’ятниці з чотирнадцятої до вісімнадцятої години. Попередній запис на прийом за телефоном: + 380-352-25-28-60.

Можлива консультація за письмовою заявою, яку пропонуємо надсилати електронною або звичайною поштою: kushneryk@ukr.net, Ользі Кушнерик. Живова, 11, оф. 903, м. Тернопіль, 46000.

Юрист приймальні Петро Люпа здійснює виїзні прийоми громадян. Отримати його консультацію можна також телефоном (067 92950 04), або електронною поштою - lyupa.petro@ukr.net.

Графік прийомів:

1. Кожна перша субота місяця - м. Тернопіль, Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека (бульвар Тараса Шевченка, 15), з 10-ї до 13-ї години.

2. Кожний другий четвер місяця - м. Чортків, приміщення Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (вул. Шевченка, 54, 6-й поверх), з 10-ї до 13-ї години. 

3. Кожного третього четверга місяця - м. Кременець, приміщення Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (вул. Шевченка, 59-А, 3-й поверх), з 09-ї до 12-ї години. 

4. Кожного третього четверга місяця з 13-00 до 17-ї години юрист приймальні УГСПЛ  проводитиме онлайн-консультування з приміщення Тернопільської обласної універсальної  наукової бібліотеки. Отримати його консультацію можна через інтернет-центр будь-якої бібліотеки області, яка спроможна забезпечити режим комунікації через програму Skype.

 

Координатор роботи громадської приймальні у Тернополі,
Олександр Степаненко.