Події організації

Шануймо бібліотеки – вони є гарантами цивілізованості країни

01.10.2016
автор: Олександр Степаненко, Гельсінська ініціатива-ХХІ

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, представник «Гельсінська ініціатива - ХХІ» взяв участь у конференції працівників централізованої бібліотечної системи, проведеної Тернопільською обласною універсальною науковою бібліотекою.

У спектрі новацій, які останнім часом впроваджує обласна бібліотека – діяльність із поширення правових знань та надання правової допомоги.

На зібранні працівників бібліотек серед іншого було представлено перший досвід співпраці приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини з обласною бібліотекою. Це публічні заходи та консультативні прийоми з правових питань. Вони регулярно проводяться юристами приймальні у приміщенні бібліотеки, а також онлайн – через мережу Інтернет-центрів, створених в бібліотечних закладах усіх районів області.

Приймальня також надасть правову допомогу в судових справах - колективам тих бібліотек, які стикнулися з фактами порушення трудових прав, протизаконного закриття або реорганізації.

Було також анонсовано програму проведення у бібліотеках Тернопільщини чергового Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, партнером якого виступає «Гельсінська ініціатива - ХХІ»