Анонси

Прес-конференція організаторів фестивалю Docudays UA на Тернопіллі

22.11.2015

Прес- анонс

Docudays UA - знову в нашому краї !

Днями на Тернопільщині розпочнеться XII Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA – найбільший в Україні фестиваль неігрового кіно, і єдиний наразі у нас фестиваль фільмів про права людини.

Місія фестивалю - популяризація мистецтва гуманістичного документального кіно, виховання поваги до людської гідності та прав людини.

Цього року у власному багажі Мандрівний Docudays привезе до нашого краю біля 30 документальних стрічок українських та іноземних авторів.

Мандри Docudays UA Тернопіллям розпочнуться 26 листопада у Тернополі, а 28 листопада - у Бучачі і триватимуть до 13 грудня. Переглянути та обговорити його фільми можна буде у будинках культури, молодіжних клубах, бібліотеках, навчальних закладах. Вхід на всі заходи в рамках фестивалю – вільний.

Організатори фестивалю запрошують журналістів місцевих ЗМІ на прес-конференцію з нагоди його початку, яка розпочнеться 25 листопада о 10-30 у приміщенні газети «Свобода» (вул. Живова, 11).

 

Представник фестивалю Docudays UA у  районах півдня Тернопільській області -

громадська організація ЕГО “Зелений світ”

 

Партнери:

ГО “Гельсінська ініціатива - ХХІ”

Громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини у Тернополі

Інформаційний партнер – газета «Свобода»

 

За додатковою інформацією пропонуємо звертатися до регіональних координаторів:

у Тернополі - Володимир Ханас тел. 096 210 4076, e-mail: khanas.volodymyr@gmail.com

у Чорткові - Олександр Степаненко, тел.: 067 354 8186, e-mail: gr.world@gmail.com

 

З анонсами фільмів мандрівного фестивалю можна ознайомитися на сторінці мандрівного Docudays UA http://traveling.docudays.org.ua/