Події організації

У всеукраїнському конкурсі журналістських розслідувань перемогла наша колега Ольга Кушнерик

20.07.2015

«Судовий подорожник» - під такою назвою було оголошено всеукраїнський конкурс журналістських розслідувань. Його організатори: «Реанімаційний пакет реформ» (група судової реформи і реформи прокуратури), «Трансперенсі Інтернешнл Україна». Партнери: «Інститут розвитку регіональної преси», «Центр-політико-правових реформ», «Українська правнича фундація».

Як анонсували організатори, «Судовий подорожник» – це конкурс для справжніх сміливців, правдолюбів, які готові глибоко «копати», заглядаючи у закрите і непрозоре – судову систему України. Ми віримо, що гірка правда, як і листя подорожника, здатна зцілювати. Тому її пошуки під час розслідування – це пошуки панацеї, засобу, який допоможе виявити болючі місця нашої судової системи і дозволить їй одужати».

Унікальність віднайдених фактів, достовірність інформації, глибина дослідження, об’єктивність подання інформації – це основні критерії, за якими оцінювали надіслані на конкурс матеріали члени журі: Олекса Шалайський - головний редактор сайту "Наші гроші", Людмила Панкратова - медіа-юрист «Інституту розвитку регіональної преси», Олександр Акименко - співзасновник і керівник проекту "Platfor.ma", Михайло Жернаков – суддя, експерт групи судової реформи РПР.

У номінації «Друкований текст» першу премію присуджено журналістці тернопільської обласної газети «Свобода», нашій колезі по «Гельсінській ініціативі-ХХІ» Ользі Кушнерик - за публікацію «Як живеться тим, у кого ми просимо справедливості».

З чим ми її радо вітаємо !!!