Анонси

Цього літа фільми «Docudays UA» можна буде переглянути у бучацькому «Арт-дворі»

11.05.2015
автор: Олександр Степаненко

10 травня у «Арт-дворі», що розмістився у центрі історичного Бучача, відбулося представлення програми літнього сезону 2015 року.

Громадська ініціатива «Арт-двір» (http://artdvir.org/) цьогоріч відкриває у Бучачі свій четвертий сезон. Креативна команда «Арт-двору» щонеділі творить тут різного роду мистецькі та культурницькі атракції. Дійства відбуваються у імпровізованому сценічному просторі, який волонтери облаштували в історичному дворику, що дивом зберігся у самому центрі міста.

Кажуть, в одному з будинків цього двору народився великий Агнон. Єдиний, до слова, з нобелівських лауреатів у сфері літератури, народжений на території України.

Як належить, відповідно до авторитету класика - і майстерно зроблена бронзова меморіальна дошка на фасаді будинку, і назва вулиці - імені Агнона -  підтверджують цю версію.

Ініціатором створення та лідером «Арт-двору» є музикант Віктор Гребеньовський. Власне на його запрошення до участі у програмі літа-2015 і відгукнувся ЕГО "Зелений Світ", який є офіційним представником Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» у Тернопільській області.

Представлення фільмів планується на кожну третю неділю місяця: у травні, червні, липні, серпні та вересні.

Отже, не першу зустріч із «Docudays UA» у «Арт-дворі» запрошуємо 24 травня. А гостюватимемо у Бучачі допоки осінній дощ не прожене. І маємо надію на те, що гуманістичне кіно знайде тут зацікавлену аудиторію.