Анонси

«Євромайдан. Чорновий монтаж» відкриє програму фестивалю Docudays UA у Тернопільській області

05.11.2014
автор: Олександр Степаненко

Документальним фільмом «Євромайдан. Чорновий монтаж» відкриється програма фестивалю Docudays UA у Тернопільській області.

Це документальна хроніка трьох місяців Революції Гідності. Фільм цікавий тим, що він поєднав роботи багатьох молодих документалістів, які знімали події на Майдані - як його буденне життя, так і найбільш драматичні моменти.

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. У 2014 році фестиваль у Києві відвідали 38 тисяч глядачів.

Docudays UA традиційно презентує кращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Мандри Docudays UA Україною зазвичай тривають із жовтня до грудня. Минулого року Мандрівний Docudays UA відвідав 230 міст і сіл у 23-х регіонах України. Вхід на всі заходи в рамках Docudays UA – вільний.

«Міжнародний Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA – 2014» у Тернопільській області триватиме з 8 листопада по 13 грудня. Географія його мандрів охопить простір «від Збруча до Золотої Липи»: Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Заліщицький, Монастириський, Чортківський райони та місто Чортків.

Логотипом фестивалю цього року обрано символ Майдану – палаюче серце. Гадаю, не варто пояснювати - чому...

Нагода подивитися і обмінятися думками про фільм «Євромайдан. Чорновий монтаж» буде 08 листопада 2014 року у Народному домі імені Катерини Рубчакової (Чортків, вул. І. Франка, 1).

Відкриття фестивалю о 17 –й годині

Офіційний портал Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA - http://www.docudays.org.ua/ .

З короткими анонсами фільмів мандрівного фестивалю можна ознайомитися на сторінці Docudays UA в Інтернеті http://traveling.docudays.org.ua/.

Програму мандрів Docudays UA Тернопіллям дивіться ТУТ

 

Регіональний організатор фестивалю Docudays UA у Тернопільській області - ЕГО «Зелений Світ» http://greenworld.in.ua/

 

Партнери ЕГО «Зелений Світ» у проведенні фестивалю:

• ГО "Гельсінська ініціатива-ХХІ" - http://21.helsinki.org.ua/

• Приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини у м. Тернополі

• Чортківська районна рада - http://www.chortkivrr.te.ua

• Єпархіальне управління Бучацької єпархії Української греко-католицької церкви у Чорткові - http://www.buchacheparchy.org.ua

Інформаційні партнери:

• Газета "Свобода" (м. Тернопіль) - http://svoboda.te.ua

• Газета «Голос народу» (Чортків) - http://www.chortkivrr.te.ua/64

• Літературний та громадсько-публіцистичний журнал «Золота Пектораль» - http://zolotapektoral.te.ua

Контакти: Олександр Степаненко, виконавчий директор ЕГО "Зелений Світ»

ел. пошта: gr.world@gmail.com, тел. 067 35 48 186, 050 83 29 599