Українські новини

Звернення кримчан - почуйте нас та допоможіть!

11.03.2014

Колеги, друзі, громадяни!

Наша організація Центр громадянської просвіти "Альменда" та особисто її члени - Ольга Скрипник, Валентина Потапова, Дар’я Свиридова, Руслан Нечіпорук, Марія Суляліна та ін. з 2008 року проводять Docudays.UA в Криму, а саме в Ялті та Південному узбережжі. Ми всі кримчани, громадяни України, багато хто з вас знає нас особисто.

Кримські активісти, волонтери, студенти, викладачі та всі небайдужі кримчани були в різний час на Майдані в Києві та разом зі всіма боролися за свободу України та права людини. В Криму постійно організовувалися Євромайдани в різних містах Криму.

А зараз ми опинилися в ситуації, коли Крим переживає самий тяжкий час за період існування незалежної України.

На жаль, ситуація в Криму стала дуже важкою, особливо для представників громадського сектору, освіченої молоді та всіх тих, хто є справжніми громадянами України.

Почалися викрадання активістів, побиття журналістів, інформаційна блокада, фізичний та моральний тиск, влада в Криму захоплена кримінальними угрупуваннями. Однак ми продовжуємо організовувати супротив окупації, підтримувати Українські збройні сили в АРК, збирати факти окупації та порушення прав людини, проводити правову та просвітницьку кампанію щодо нелегітимності референдуму та його бойкотування, порушення міжнародних норм та наслідків входження у склад РФ.

У найближчий час громадянам України, що не хочуть входити до складу РФ, потрібна буде гуманітарна допомога, організації їх евакуації. При негативному розвитку ситуації багато хто з нас, на жаль, вимушений буде покинути рідну землю та наші родини, через те, що по факту щодо нас будуть чинитися репресії. Але зараз ми продовжуємо роботи все, що можемо та сподіваємося на краще.

Допоможіть нам донести до всіх, що в Криму є супротив окупації, є багато громадян України, що не залишаться у складі РФ.

Просимо, закликаємо Вас:

- розповсюдити звернення кримчан, особливо донести його до державних органів, депутатів, міжнародних органів (додаю у додатку двома мовами);

- розповсюдити наше відео-звернення;

- всіляко надавати нам інформаційну підтримку;

- допомогти збирати інформацію про тих, хто готовий надати притулок, гуманітарну допомогу та кошти біженцям з Криму, котрі можуть з’явитися вже найближчим часом;

- допомогти студентам Криму, що є та будуть залишатися Громадянами України, продовжити свою освіту за межами Криму;

 

Крим - це Україна! Ми повинні відчувати це кожного дня! Нам треба знати, що кримчани потрібні Україні!

 

З повагою, Ольга Скрипник, Голова ЦГП "Альменда"

almenda.ngo@gmail.com