Міжнародні новини

Юрій Шевчук: "Я переживаю взагалі за Україну..."

26.01.2014
джерело: glavred.info

Лідер групи ДДТ, Поет та Музикант Юрій Шевчук заявив, що підтримує події на Майдані і переживає за українців

Про це він розповів в інтерв’ю "Ехо Москви".

"Я переживаю взагалі за Україну, за український народ, просто людей, звичайних громадян України . У мене багато друзів і в Києві, і в інших містах, і в Харкові, і в Донецьку, і у Львові ... Я сприймаю всю цю ситуацію з великою тривогою. Вона багато в чому трагічна. А в чому дуже висока і , не побоюся такого великого слова , десь навіть духовна " , - підкреслив він.

Шевчук також зазначив, що багато киян ходять на Майдан як на роботу.

"Вони вдень працюють, а ввечері на Майдані. Всі мої друзі. Це абсолютно не радикали, не націоналісти. Це такі ж люди , як ми з вами - розумні , інтелігентні, але яких абсолютно дістала просто дійсно корумпована, напівкримінальна така влада " , - заявив він.

" І скільки людей мені скаржилися , як просто наближені до влади люди просто рекетирують буквально все живе і грабують. Тому, звичайно, все це дістало " , - підкреслив він.

Також музикант зазначив , що на Майдані присутні абсолютно різні сили .

" Туди стікаються не тільки найкращі люди , які хочуть добра всім і якихось нових відносин між людьми. Туди збирається і маргінальна частина , і шахраї , бандити і все" , - підкреслив він.

"Насправді і Київ, і Україну просто дістало, і всіх моїх друзів дістала ця , скажімо так м’яко, довбана влада. Ніякого просвіту і майбутнього люди не бачать. Тому вони вийшли на Майдан", - розповів музикант.