Українські новини

Загальні збори УГСПЛ

19.12.2013

17 – 18 грудня у Києві відбулися Загальні збори Української Гельсінської спілки з прав людини

На зборах затверджено Стратегічний план УГСПЛ на 2014-2018 роки, а також оновлено склад керівних органів Спілки: Правління та Ревізійної комісії.

На посаді Голови Правління УГСПЛ Євгена Захарова змінив Микола Козирєв.

Козирєв Микола Кузьмич, 1938 року народження, за освітою філософ. Правозахисник та дисидент часів брежнєвського режиму. Власне ті дисидентські погляди стали причиною його звільнення з роботи у Білоруській сільськогосподарській академії (1971), де на той час викладав філософію. Деякий час змушений був працювати робітником у вугільній шахті. У 80-роки знову повернувся до викладацької та правозахисної діяльності. У 1989 році був обраний від Луганської області депутатом Верховної Ради СРСР. Входив до демократичної меншості у Раді, Міжрегіональної депутатської групи, яку очолювали А. Сахаров та Б. Єльцин.

Нині Микола Кузьмич - Голова правління Громадського комітету захисту конституційних прав та свобод громадян у Луганську. Займається переважно захистом економічних та соціальних прав. Щирий прихильник європейського вектору розвитку країни. Вільно говорить російською та українською. Однаково блискуче володіє словом і пером. Автор численних та вельми цікавих публікацій у пресі.

Для прикладу – кілька з них…

Нечеловеческое, слишком нечеловеческое

60 років без (?) Сталіна