Події організації

Мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA вже вдесяте крокує Україною

14.11.2013

А з 30-го листопада по 10-е грудня він мандруватиме південними районами Тернопільщини. Про це йшлося на прес-конференції регіональних партнерів фестивалю, ка відбулася 14 листопада у Тернопільській обласній раді

На ній підвели підсумки організатори фестивалю у Тернополі – а це громадські організації «Чоловічий адаптаційний центр», «Тернопільська правозахисна група», ресурсний центр «Нівроку» та інші. Покази фестивальних фільмів відбулися цього року у навчальних закладах, кінотеатрах та бібліотеках. Вони супроводжувалися дискусіями, зустрічами з авторами стрічок, представниками національних меншин - у форматі «живої бібліотеки». Враженнями про цьогорічний мандрівний фестиваль поділився координатор фестивалю Володимир Ханас.

На щастя, у нашому обласному центрі обійшлося без будь-яких непорозумінь та спроб зірвати фестивальні заходи, як то сталося, наприклад у Івано-Франківську

Мандри фестивалю Тернопільщиною тривають. Про плани його організаторів у південних районах області розповів Олександр Степаненко.

30 листопада його програма розпочнеться у Чортківському народному домі імені Катерини Рубчакової. Впродовж перших десяти днів грудня покази фільмів Docudays UA відбудуться у Гусятинському, Заліщицькому, Збаразькому та Чортківському районах.

Новиною цьогорічного фестивалю буде його поява у кількох місцях позбавлення волі: Копичинецькій та Добриводівській виправних колоніях, а також у Чортківському слідчому ізоляторі. Домовленості про це вже досягнуто з керівництвом Управління пенітенціарної служби України у Тернопільській області.

Крім того Docudays UA - 2013 відвідає навчальні заклади, спільноту Української греко-католицької церкви у Чорткові, та національний природний парк «Дністровський каньйон».

З короткими анонсами фільмів мандрівного фестивалю можна ознайомитися на сторінці Docudays UA в Інтернеті.

 

Контакти:

Олександр Степаненко, виконавчий директор ЕГО "Зелений Світ"

ел. пошта: gr.world@gmail.com

тел. 067 35 48 186, 050 83 29 599