Українські новини

Оприлюднено аналітичну доповідь "Нова влада: виклики модернізації"

11.08.2011

Оприлюднено аналітичну доповідь "Нова влада: виклики модернізації"

"Відтворюючи авторитарні тенденції та зменшуючи рівень демократії, українська влада говорить про модернізацію винятково як про технологічні чи економічні перетворення, забуваючи при цьому про такі засадничі складові модернізації, як утвердження прав людини, рівність усіх перед законом, верховенство права.

Неефективна співпраця з громадянським суспільством, аналітичними інституціями й експертами є чинниками, що стоять на заваді проголошених нинішньою владою модернізаційних реформ.

На цьому наголосили автори Аналітичної доповіді "Нова влада: виклики модернізації", презентація якої відбулася 11 липня в Києві.

Її підготували експерти Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, Центру політико-правових реформ, Інституту євроатлантичного співробітництва, Центру Разумкова, Українського центру незалежних політичних досліджень, Лабораторії законодавчих ініціатив за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Серед авторів доповіді - більше 40 експертів провідних неурядових аналітичних центрів країни в галузях політичних наук, права, економіки, соціальної політики, екологічної політики, освіти, культури тощо". На жаль, доповідь обходить увагою проблематику екологічних прав, використання природних ресурсів, сталого розвитку і т. ін.

Повний текст доповіді http://www.irf.ua/files/ukr/programs/irf/modernization2.pdf