Практика правозахисту

Походила по Святій землі… у карцері для депортантів

22.06.2015

Незважаючи на потужну конкуренцію, у вітчизняній туристичній індустрії не дуже переймаються про захист прав туриста

 

Справу тернополянки, яка живе з донорською ниркою, розглядають у Європейському суді

20.06.2015

У Європейському суді з прав людини триває процедура комунікації справи про захист права на медичну допомогу та судовий захист пацієнтки з пересадженою ниркою. Скаргу до суду було підготовано адвокатами УГСПЛ.

 

Павло Ензовіт - під судом присяжних

12.05.2015

Суд присяжних застосовується щодо звинувачених, яким загрожує довічне позбавлення волі. Після запровадження цього інституту в Україні відбулося 71 засідання за участі суду присяжних, а у межах Тернопільської області області справа Ензовіта наразі є другою.

 

«Чужого гріха на душу не візьму…»

07.04.2015

Черговий випадок самообмови за кримінальним злочином: суд не виключає, що при розслідуванні до обвинуваченого могли застосувати катування - з метою отримати від нього зізнання в злочині, котрого він не вчиняв

 

Привіт від НКВС? Ви на свободі - це наше недопрацювання!

05.04.2015

Силові відомства стоять на смерть за право затримувати осіб без судового дозволу – це суттєво спрощує їхнє завдання з розкриття злочинів. Тепер подібне нехтування закону подається і як "нагальна потреба, необхідність боротьби з тероризмом, корупцією"

 

Безоплатна правова допомога. Коли міфи заважають зосередитись

15.03.2015

З 1 липня в Україні діятиме мережа регіональних центрів із надання вторинної правової допомоги. Передбачається, що у Тернопільській області створять три таких центри: у Тернополі, Кременці та Чорткові.

 

Крах «Дельта Банку» зачепив понад півмільйона українців

11.03.2015

Чи хтось відповість за крах банку? Другого березня Верховна Рада прийняла закон про суттєве підвищення відповідальності власників та керівництва банків за результати діяльності фінустанов. Але чи торкнеться «підвищена відповідальність» «Дельта Банку»?

 

Брехнею можна увесь світ обійти

23.02.2015

Про форс-мажорний "звіт" міського голови Чорткова перед громадою міста

 

Довго і безуспішно судять «людину Луценка»

19.02.2015

У справі помічника міністра МВС у Тернопільській області Ігора Омельчука про шахрайські витівки з службовими машинами не видно кінця і невідомо ще скільки вона крутитиметься на каруселях судочинства

 

Коли до війська не пускає…мама

09.02.2015

Усе частіше у судах області виносять вироки для тих, хто ухилився від мобілізації