Події організації

Представлення книжки спогадів Андрія Юркевича «Моя революція»

03.06.2015

У Народному домі імені Катерини Рубчакової відбулося представлення книжки спогадів Андрія Юркевича, тернополянина, героя Євромайдану, котрий загинув на Луганщині у вересні 2014 року

Спогади про трагічні події на київському Майдані 18 – 21 лютого 2014 року, активним учасником яких був Андрій Юркевич, були записані ним "по гарячих слідах". Невдовзі , у червні 2014 року, він вирушив на Схід України у складі батальйону «Айдар». 5 вересня 2014-го не повернувся з бойового завдання біля с. Весела Гора на Луганщині.

Як зазначив сам автор, ці його спогади є посвятою «як тим героям, які не повернулися додому так і тим, хто залишився живим і загартував свій дух для подальшої боротьби».

Книжку видано коштом Христини Юрчишин, дружини загиблого воїна.

На запрошення громадських організацій пані Христина відвідала Чортків та представила це видання у Народному домі імені Катерини Рубчакової. Разом з нею про Андрія Юрчишина розповідали його товариші.

«Гельсінська ініціатива-ХХІ» отримала у дар від Христини Юрчишин частину накладу книжки – для її безкоштовного розповсюдження у навчальних закладах та бібліотеках краю. З що їй щиро дякуємо.

Що ще додати ? Мабуть те, що від усіх нас нині залежить - чи змінюватиметься наша країна ? Чи стане вона у майбутньому справді гуманною, правовою, вільною ? Чи "Революція Гідності" залишиться лише патетичною фразою? Чи усі ті людські жерти, принесені Майданові та війні, не виявляться безглуздими та марними?

 

Фото Олександра Степаненка