Події організації

Семінар Харківської правозахисної групи - у Тернополі

25.04.2015
автор: Олександр Степаненко

24 квітня Харківська правозахисної групи (ХПГ) у Тернополі проведено семінар з питань доступу до публічної інформації

Участь у семінарі взяли 28 працівників органів державної влади та місцевого самоврядування Тернополя та Тернопільської області.

На семінарі висвітлено наступні питання: міжнародні стандарти доступу до інформації, доступ до інформації та захист приватності, співвідношення законів про доступ до публічної інформації та про захист персональних даних, практика дотримання закону «Про доступ до публічної інформації» в Україні, співвідношення законів про доступ до публічної інформації та про звернення громадян тощо.

Їх предствалили та відповілі на запитання учасників семінару експерти ХПГ та Секретаріату Кабінету Міністрів України: Олександр Павличенко ...

та Роксолана Стадник

Партнером у проведенні семінару виступила громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ), яка працює у Тернополі за сприяння ГО «Гельсінська ініціатива-ХХІ».

Нагадуємо адресу приймальні: вул. Живова, 11, оф. 903 (9-й поверх, приміщення редакції газети «Свобода»).

В ході семінару координатором приймальні Олександром Степаненком було представлено презентації щодо результатів моніторингу дотримання органами владних повноважень Тернопільщини закону «Про доступ до публічної інформації», а також - доступу до екологічної інформації.